Selector d'idioma:

2016

Llargmetratges

Suecan Horrorous Incoming Trophy (S.H.I.T) – 300 euros
A la Recherche de l’Ultra-Sex
Nicolas Charlet and Bruno Lavaine

OMEGA – 150 euros
Huramentado
Noriel Jarito

Menció especial a la direcció
Kansas Bowling
B.C. Butcher

Menció especial per a l’actriu
Michael Ellen Jones and Keefer Barlow
Conjoined

Menció especial per a l’actor
Ryan LaPlante
Holly Hell

Menció especial al guió
Dog’s Breakfast
David Hewlett

Menció especial al disseny de producció
Badass Monster Killer
Darin Wood

Menció especial als efectes especials
Postscript
Mark Garvey

Menció especial a la cançó
Clinger
Michael Steves

Menció especial al muntatge de so
Megamuerte
Jordi Najera

Menció especial als efectes sonors
A la Recherche de l’Ultra-Sex
Nicolas Charlet and Bruno Lavaine

Menció especial al muntatge
Huramentado
Noriel Jarito

Menció especial a la direcció de fotografia
Badass Monster Killer
Darin Wood

Menció especial a la banda sonora
Megamuerte
Jordi Najera

Curtmetratges

Suecan Horrorous Incoming Trophy (S.H.I.T) – 300 euros
Saying
David Pareja

OMEGA – 150 euros
Mining Moon
Brian Morelan

FLASH – 150 euros
A Dark Night at the Wrong House
Tyler Meyer

TERRETA – 200 euros
Blanca i la cova dels somnis
Joaquin Gil

Menció especial a la direcció
Behind me
Riza Pahlevi

Menció especial per a l’actriu
Nikoma DeMitro
Moonie and the Spider Queen

Menció especial per a l’actor
Pablo Gabaldón
El tabaco puede matar

Menció especial al guió
Vino del futuro
Klaus-Günter Koscieniewicz

Menció especial al disseny de producció
Vader i Ren
Diego Real

Menció especial als efectes especials
Vampiros Galácticos
Juan Bodi

Menció especial a la cançó
El tabaco puede matar
Pablo Gabaldón

Menció especial al muntatge de so
Buscadors de fantasmes
Damià Miralles Sapiña

Menció especial als efectes sonors
Darth & White Vader
Davor Rogic

Menció especial al muntatge
La Comparsa
Shigemichi Ishitani

Menció especial a la direcció de fotografia
Abducidos
Alberto Noriega

Menció especial a la banda sonora
Love and Commando
Laurent Ardoint

Classificació

Nicolas Charlet Bruno Lavaine In Search of the Ultra-Sex 4,12
David Pareja SAYING 4,04
Tyler Meyer A Dark Night at the Wrong House 4
Michael Steves Clinger 4
Ryan LaPlante Holy Hell 3,98
Rich Valverde Dogs’ Breakfast 3,96
Edgar Bernad Blanca and the Dream’s Cave 3,94
Joe Grisaffi Conjoined 3,93
Jörg Buttgereit, Andreas Marschall, Michal   Kosakowski GERMAN ANGST 3,84
Pablo Gabaldón El tabaco puede matar 3,83
Raul Sanchez “KiNgTai” The Resurrection of Christ 2: Vengeance 3,81
Hermanos Prada Eat my Shit 3,7
Jaspinder Kang The Saviour 3,69
Damià Miralles Sapiña Buscadors de Fantasmes 3,69
David, Jordi Muñoz, Romero El arca de Noé 3,64
Michael Q. Ceballos Asockalypse! 3,63
Hermanos Prada Microondas (Esp) 3,62
Jordi Najera Crispi Megamuerte 3,58
Adolfo Leyva Vurlak 3,54
Juan Bodi Vampiros Galácticos 3,51
Alexander Gavrilov One more cup of coffee 3,49
Klaus Günter Koscieniewicz Vino del futuro II: El onanismo contra la R.A.E. 3,48
James Button The Goat 3,48
Lorenzo Fassina Killer Tape 3,42
Kevin McNulty Coffee 3,4
Julian Grant The Doctor’s Wife 3,39
Toni López Bautista Things The Grandchildren Should Know 3,32
JUAN JOSE CEA ESCOBAR SHE’S FURIOUS (Sub.Esp.) 3,29
Maninder Chana Carbon Copy 3,24
Ignacio F. Rodó Naranjito (Orange alert) 3,22
Alfonso García lópez THE CLOUD 3,21
Paul Cavallo Outside Your Window 3,19
JJS FURIA DE DÍA, FARIA DE NOCHE 3,18
Jake Balfour-Lynn Chinese Treachery 3,16
Darin Wood Badass Monster Killer 3,16
Thomas Bauer Down The Lane 3,14
Ada Lamolda After moon 3,14
Koby Hadour Upgrade 3,12
Paul McAlarney Gay Jesus 3,1
Paul Gibbs Landscape 3,04
Lorenzo Fassina Creepy Tales of Pizza and Gore 3
Riza Pahlevi Behind Me (Makmum) 2,99
Demeter Lorant Lucky Girl 2,91
Raul Sanchez “KiNgTai” Mega Guay 2,91
Laurent Ardoint Love and Commando 2,84
Etienne EMENT MAYDAY 2,81
Metronomic Productions Mars IV 2,8
Davor Rogic Darth & White Vader 2,79
Felipe M. Guerra The Augusta Street Ripper 2,74
Marco Ristori Luca Boni ZOMBIE MASSACRE 2: REICH OF THE DEAD 2,74
Jaime García Parra Crazy Jones 2,73
Helvecio Parente Tobias 2,72
Larry Loc Earth Invaders 2,71
Nicola Cuti Moonie and the Spider Queen 2,7
Nuno Sá Pessoa The Headless Nun 2,68
Phil Healy Vampire! 2,68
Rafael Emmanuelli Baby Crazy 2,67
Michael Robertson SmellsLikeLove: PILOT NB R18!! 2,67
Santiago Tamagnone Nazi Hunter 2,64
CHETAN LODHA Practice Makes Perfect 2,63
Leticia De Bortoli Surveillance 2,63
Jairo Sobrino Rubio The Horror Complex 2,63
Diego Real Vader y Ren 2,62
Helvecio Parente Impossible Duel 2,6
Katak Chua DAISY 2,54
Álvaro Martínez Soria Apokalyptika 2,51
keshav raina Rowdy Roady 2,5
Pierre Groulx Multi-Coated Ideas 2,5
Jonathon Bowers Misplaced 2,5
THOMAS HECTOR TAYCO SOLARI BIPOLAR BEHAVIOR 2,5
Sergi Páez Tele Hostia 2,48
Alberto Noriega Abducidos 2,46
amine nemri Special force Anti-harassers 2,44
Steven Escobar Terror Toons 3 2,43
Pendejo Chingao YO SOY LA JUSTICIA (Death Wish) 2,42
Mari Cielo Pajares Terror 2,41
Kansas Bowling B.C. Butcher 2,4
Boris Antona Sorry !! 2,38
Diman Hrenov …And Buried 2,38
Rocío Montes Grail Search 2,3
Hermanos Prada Kids Love Toys 2,3
mark garvey Postscript 2,28
Joel Caetano ENCOSTO 2,26
Luis R. Blanco T. 1:51 2,18
Ricardo Quinones ApeShit Bananarang 2,18
Sean Pettis Worm Food 2,18
Noriel Jarito Huramentado 2,09
Guy Davies Sick To My Bones 2,07
Vadir Sottelo JANO 2,07
Osman Ekmen The Hand 2,07
Gabriel Muelle Breakfast 2,07
Rogelio Sastre Sighs in Seattle 2,07
Óscar Girón Method 2,04
shigemichi ishitani la Comparsa 1,92
Nuno Barreto Remote Control 1,91
Yannis Zafeiriou dinner 1,89
Eric ALFONSI RAVAGES 1,71
Nicholas Chia, Yang Sishuo, Yeo Shiyun, Goh Peng Fong Coldstream 1,7
Brian Morelan Mining Moon 1,57
COL·LABORADORS
Col·laboradors CIM Sueca
ORGANITZADORS
Organitzadors CIM Sueca

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR