Selector d'idioma:

2016

Els guanyadors

Premi S.H.I.T

(Llargmetratges)

A la Recherche de l’Ultra-Sex – Nicolas Charlet and Bruno Lavaine

Premi S.HI.T.

(Curtmetratges)

Saying – David Pareja

Premi OMEGA

(Llargmetratges)

Huramentado – Noriel Jarito

Premi OMEGA

(Curtmetratges)

Mining Moon – Brian Morelan

Menció especial a la direcció

(Reward of Indomitable Nature)

Kansas Bowling – B.C. Butcher

Premi FLASH

(Millor curtmetratge de menys de 3 minuts)

A Dark Night at the Wrong House – Tyler Meyer

Menció especial per a la actriu

(Llargmetratges)

Michael Ellen Jones and Keefer Barlow – Conjoined

Premi TERRETA

(Millor treball en valencià)

Blanca i la cova dels somnis – Joaquin Gil

Menció especial per a l’actor

(Llargmetratges)

Ryan LaPlante – Holly Hell

Menció especial a la direcció

(Curtmetratges)

Behind me – Riza Pahlevi

Menció especial al guió

(Llargmetratges)

Dog’s Breakfast – David Hewlett

Menció especial per a l’actriu

(Curtmetratges)

Nikoma DeMitro – Moonie and the Spider Queen

M. e. al disseny de producció

(Llargmetratges)

Badass Monster Killer – Darin Wood

Menció especial per a l’actor

(Curtmetratges)

El tabaco puede matar – Pablo Gabaldón

M. e. als efectes especials

(Llargmetratges)

Postscript – Mark Garvey

Menció especial al guió

(Curtmetratges)

Vino del futuro- Klaus-Günter Koscieniewicz

Menció especial a la cançó

(Llargmetratges)

Clinger – Michael Steves

M. e. al disseny de producció

(Curtmetratges)

Vader i Ren – Diego Real

Menció especial al muntatge de so

(Llargmetratges)

Megamuerte – Jordi Najera

M. e. a ls efectes especials

(Curtmetratges)

Vampiros Galácticos – Juan Bodi

M. e. als efectes de so

(Llargmetratges)

A la Recherche de l’Ultra-Sex – Nicolas Charlet and Bruno Lavaine

Menció especial a la cançó

(Curtmetratges)

El tabaco puede matar – Pablo Gabaldón

Menció especial al muntatge

(Llargmetratges)

Huramentado – Noriel Jarito

Menció especial al muntatge de so

(Curtmetratges)

Buscadors de fantasmes – Damià Miralles Sapiña

M. e. a la direcció de fotografia

(Llargmetratges)

Badass Monster Killer – Darin Wood

Menció especial als efectes de so

(Curtmetratges)

Darth & White Vader – Davor Rogic

Menció especial a la banda sonora

(Llargmetratges)

Megamuerte – Jordi Najera

Menció especial al muntatge

(Curtmetratges)

La Comparsa – Shigemichi Ishitani

M. e. a la direcció de fotografia

(Curtmetratges)

Abducidos – Alberto Noriega

Menció especial a la banda sonora

(Curtmetratges)

Love and Commando – Laurent Ardoint

Ranking per votacions

Nicolas Charlet Bruno Lavaine In Search of the Ultra-Sex 4,12
David Pareja SAYING 4,04
Tyler Meyer A Dark Night at the Wrong House 4
Michael Steves Clinger 4
Ryan LaPlante Holy Hell 3,98
Rich Valverde Dogs’ Breakfast 3,96
Edgar Bernad Blanca and the Dream’s Cave 3,94
Joe Grisaffi Conjoined 3,93
Jörg Buttgereit, Andreas Marschall, Michal   Kosakowski GERMAN ANGST 3,84
Pablo Gabaldón El tabaco puede matar 3,83
Raul Sanchez “KiNgTai” The Resurrection of Christ 2: Vengeance 3,81
Hermanos Prada Eat my Shit 3,7
Jaspinder Kang The Saviour 3,69
Damià Miralles Sapiña Buscadors de Fantasmes 3,69
David, Jordi Muñoz, Romero El arca de Noé 3,64
Michael Q. Ceballos Asockalypse! 3,63
Hermanos Prada Microondas (Esp) 3,62
Jordi Najera Crispi Megamuerte 3,58
Adolfo Leyva Vurlak 3,54
Juan Bodi Vampiros Galácticos 3,51
Alexander Gavrilov One more cup of coffee 3,49
Klaus Günter Koscieniewicz Vino del futuro II: El onanismo contra la R.A.E. 3,48
James Button The Goat 3,48
Lorenzo Fassina Killer Tape 3,42
Kevin McNulty Coffee 3,4
Julian Grant The Doctor’s Wife 3,39
Toni López Bautista Things The Grandchildren Should Know 3,32
JUAN JOSE CEA ESCOBAR SHE’S FURIOUS (Sub.Esp.) 3,29
Maninder Chana Carbon Copy 3,24
Ignacio F. Rodó Naranjito (Orange alert) 3,22
Alfonso García lópez THE CLOUD 3,21
Paul Cavallo Outside Your Window 3,19
JJS FURIA DE DÍA, FARIA DE NOCHE 3,18
Jake Balfour-Lynn Chinese Treachery 3,16
Darin Wood Badass Monster Killer 3,16
Thomas Bauer Down The Lane 3,14
Ada Lamolda After moon 3,14
Koby Hadour Upgrade 3,12
Paul McAlarney Gay Jesus 3,1
Paul Gibbs Landscape 3,04
Lorenzo Fassina Creepy Tales of Pizza and Gore 3
Riza Pahlevi Behind Me (Makmum) 2,99
Demeter Lorant Lucky Girl 2,91
Raul Sanchez “KiNgTai” Mega Guay 2,91
Laurent Ardoint Love and Commando 2,84
Etienne EMENT MAYDAY 2,81
Metronomic Productions Mars IV 2,8
Davor Rogic Darth & White Vader 2,79
Felipe M. Guerra The Augusta Street Ripper 2,74
Marco Ristori Luca Boni ZOMBIE MASSACRE 2: REICH OF THE DEAD 2,74
Jaime García Parra Crazy Jones 2,73
Helvecio Parente Tobias 2,72
Larry Loc Earth Invaders 2,71
Nicola Cuti Moonie and the Spider Queen 2,7
Nuno Sá Pessoa The Headless Nun 2,68
Phil Healy Vampire! 2,68
Rafael Emmanuelli Baby Crazy 2,67
Michael Robertson SmellsLikeLove: PILOT NB R18!! 2,67
Santiago Tamagnone Nazi Hunter 2,64
CHETAN LODHA Practice Makes Perfect 2,63
Leticia De Bortoli Surveillance 2,63
Jairo Sobrino Rubio The Horror Complex 2,63
Diego Real Vader y Ren 2,62
Helvecio Parente Impossible Duel 2,6
Katak Chua DAISY 2,54
Álvaro Martínez Soria Apokalyptika 2,51
keshav raina Rowdy Roady 2,5
Pierre Groulx Multi-Coated Ideas 2,5
Jonathon Bowers Misplaced 2,5
THOMAS HECTOR TAYCO SOLARI BIPOLAR BEHAVIOR 2,5
Sergi Páez Tele Hostia 2,48
Alberto Noriega Abducidos 2,46
amine nemri Special force Anti-harassers 2,44
Steven Escobar Terror Toons 3 2,43
Pendejo Chingao YO SOY LA JUSTICIA (Death Wish) 2,42
Mari Cielo Pajares Terror 2,41
Kansas Bowling B.C. Butcher 2,4
Boris Antona Sorry !! 2,38
Diman Hrenov …And Buried 2,38
Rocío Montes Grail Search 2,3
Hermanos Prada Kids Love Toys 2,3
mark garvey Postscript 2,28
Joel Caetano ENCOSTO 2,26
Luis R. Blanco T. 1:51 2,18
Ricardo Quinones ApeShit Bananarang 2,18
Sean Pettis Worm Food 2,18
Noriel Jarito Huramentado 2,09
Guy Davies Sick To My Bones 2,07
Vadir Sottelo JANO 2,07
Osman Ekmen The Hand 2,07
Gabriel Muelle Breakfast 2,07
Rogelio Sastre Sighs in Seattle 2,07
Óscar Girón Method 2,04
shigemichi ishitani la Comparsa 1,92
Nuno Barreto Remote Control 1,91
Yannis Zafeiriou dinner 1,89
Eric ALFONSI RAVAGES 1,71
Nicholas Chia, Yang Sishuo, Yeo Shiyun, Goh Peng Fong Coldstream 1,7
Brian Morelan Mining Moon 1,57

Uso de cookies

Este sitio web utiliza cookies para que usted tenga la mejor experiencia de usuario. Si continúa navegando está dando su consentimiento para la aceptación de las mencionadas cookies y la aceptación de nuestra política de cookies, pinche el enlace para mayor información.plugin cookies

ACEPTAR
Aviso de cookies